خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

شش گزینه هدایت بارسلونا در فصل بعد

  به نظر می رسد در پایان فصل جاری ، شاهد ایجاد تغییر و تحولاتی رو نیمکت بارسلونا باشیم.
  به گزارش فوتبال جهان ، در روزهای اخیر اخبار ضد و نقیض فراوانی در مورد آینده نیمکت بارسلونا شنیده می شود و نشریه مارکا 6 نامزد احتمالی جانشینی انریکه را معرفی کرده است.
  1-ارنستو والورده
  همیشه و در سالهای اخیر از او به عنوان یکی از کاندیداهای هدایت باسا نام برده شده و با توجه به اتمام قرارداد او در پایان فصل با بیلبائو، ممکن است به بارسا ملحق شود.
  2- خوان کارلوس اونزوئه
  دستیار لوییس انریکه از زمان حضور در سلتاویگو، همیشه مورد تمجید سرمربی فعلی کاتالان ها قرار گرفته و می تواند یکی از گزینه های جانشینی او باشد.
  3- اوزه بیو ساکریستن
  سرمربی فعلی سوسیداد که در سالهای اخیر بارها برای بارسا مشکل ایجاد کرده است، سالها سابقه بازی کردن با لباس آبی اناری ها را داشته و می تواند گزینه مناسبی برای هدایت این تیم محسوب شود.
  4- لوران بلان
  یکی دیگر از بازیکنان سابق بارسا، بعد از جدایی در تابستان از پی اس جی در حال حاضر بیکار است اما در گذشته رزومه خوبی در بوردو و تیم ملی فرانسه برای خود به ثبت رسانده است.
  5- رونالدو کومان
  اگرچه در مورد سبک بازی تیم های او و تفاوت با فلسفه بارسا پرسش های زیادی مطرح است، اما گلزن ترین مدافع تاریخ بارسا می تواند با استفاده از بند موجود در قرارداد، از اورتون جدا شده و هدایت بارسلونا را بر عهده بگیرد.
  6- فرانک دی بوئر
  علیرغم سپری کردن دورانی فاجعه بار در اینتر، دی بوئر هنوز به علت کارنامه درخشان در آژاکس و سابقه بازی کردن برای بارسا مورد احترام هواداران این تیم است.


  این مطلب تا کنون 21 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : بارسا ,مورد ,تواند ,بازی ,هدایت ,اخیر ,سابقه بازی ,برای بارسا ,سرمربی فعلی ,سالهای اخیر ,نیمکت بارسلونا ,
  شش گزینه هدایت بارسلونا در فصل بعد

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر